برگزاری رویداد استارت آپ هکتون از سوی معاونت مسکن و ساختمان

به گزارش معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، با توجه به نقش و اهمیت استارت آپ ها در بخش مسکن در آبان ماه سال جاری رویداد استارت آپی هکتون برگزار خواهد شد.
در همین رابطه احسان مسعود مشاور معاونت مسکن و ساختمان گفت: در معاونت در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد استارتاپی هستیم و از اوایل امسال با تاکید دکترمظاهریان هر سه دفتر معاونت در این زمینه فعال شده اند و در پی آن جلساتی داخلی و نشست هایی نیز با حضور مدیرانی از بخش های دیگر وزارت، برگزار شد و در نهایت تصمیم به برگزاری رویداد هکتون شد.
وی همچنین افزود: هکتون در ایران تا بحال کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در ساختار هکتون که در حال برنامه ریزی آن برای آبان ماه هستیم، قسمتی از دولت مشکلاتش را در معرض ذهن های خلاق استارتاپی میگذارد. این رویداد کارآفرینی در ادامه با کوشش بر در اختیار گذاشتن اطلاعات و تنظیم مقررات برای تسهیل امور کسب و کارهای کوچک و استارتاپی پی گرفته خواهد شد.
مسعود در پایان اظهار داشت: تلاش ما برگزاری این رویداد با همکاری مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی و مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن است و در روزهای آینده اطلاعات تکمیلی در این زمینه منتشر خواهد شد.